דרך האדמה

"אדמה היא אסם גדול האוצר בקרבו זיכרונות, תשוקות, מסורת.
אדמה היא גם נוף האדם וביתו. טרסות מעובדות ובתי אבן, גשרים וסכרים,
ארמונות ויישובים, חומות ומגדלים, חורבות ומקדשים, עמים ואלים, עץ ואבן
וכל החי למינהו, כל עקבותיו של האדם משחר ההיסטוריה וכל הנתונים של הנוף".

                                                                       עמוס קינן, "אל ארצך אל מולדתך"

"כוון את האצבע המורה שלך רק אל תודעתך, לגלות מה אתה. להיות מה שהנך באמת".

                                        בודהי דהרמה

אדמה מסעות וטיולים הוקמה בשנת 2005. מאז הטביעה אדמה חותם של איכות בעולם הטיולים הגיאוגרפיים ויצקה בו רוח של העמקה ושל חוויה יוצאת דופן – בזכות ההיכרות המעמיקה עם מגוון יעדים רחב בעולם, בזכות הניסיון העצום שרכשו עובדי החברה ובזכות הידע הנרחב של המדריכים ואהבתם ליעדי הדרכתם.

אנו רואים בטיול דרך לפתוח חלון לנופים חדשים, להתנסות במפגש בלתי אמצעי עם תרבויות, לרקום קשרים אנושיים ולהרחיב את הדעת. אנו גם משוכנעים כי תיירות יכולה וצריכה להיות מנוף לפיתוח כלכלי, להבנה בינלאומית, להידוק קשרים בין העמים ולכיבוד אוניברסלי של זכויות אדם.

יש דרכים שונות לטייל והדרך שלנו נותנת ביטוי לערכים המלווים אותנו ומאירים את דרכנו בעשייה היומיומית.

הדרך שלנו מכוונת להתבוננות עמוקה ורבת פנים. בשבילנו טיול הוא הזמנה לחוויה בלתי אמצעית עם אנשים דומים לנו, ובכל זאת שונים מאתנו. אנו רואים בו הזדמנות להכיר את הזולת, ובאותה עת לבחון את עולמנו שלנו באור חדש.

 

הדרך שלנו מחויבת ליצירתיות ולחדשנות. בשבילנו כל טיול הוא יצירה חד פעמית שלתוכה אנו יוצקים מהניסיון הרב שצברנו, ממה שאנחנו הכי אוהבים ביעד, ומהרצון לרענן, לשנות ולפתוח אופקים חדשים.

הדרך שלנו מקפידה על איכות ההדרכה. לכל אחד ואחת מהמדריכים שלנו איזור התמחות, והם משלבים את אהבת הטיולים עם למידה והוראה בתחומים אקדמיים רלוונטיים. 

 

הדרך שלנו מחויבת לשירות מצוין. עובדי החברה דואגים להעביר לכל מטייל מידע אמין ומדויק ככל האפשר לגבי תנאי הטיול כדי שיוכל לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורו.

הדרך שלנו מכבדת את התרבות ואת המקום. אנו מייחסים חשיבות רבה לאמות המידה שלנו ושל מטיילינו בכל הקשור לתיירות אחראית. בלב העניין עומד כבוד לבני המקום, למנהגיהם ולמסורותיהם, וכן לסביבה האקולוגית שבה אנו מתארחים.

 

הדרך שלנו מיועדת לקהל מטיילים סקרן ומתעניין. בקבוצות שלנו תמצאו אנשים סקרנים, רחבי אופקים ומשכילים, שבוער בהם הרצון להכיר את העולם, לחוות אותו ולהתנסות בהרפתקה שהחיים מזמנים. בכל קבוצה יש 15-26 מטיילים - קבוצות קטנות מספיק כדי להתנייד בקלות וגדולות מספיק כדי ליצור חברותא מהנה.

הדרך שלנו היא קודם כל דרך ארץ. זוהי דרך האדמה.

אז בואו אתנו, ונראה לכם את כל היפה שבעולם!

                                                            ניסו קדם
                                                                            אדמה מסעות וטיולים